بازی های آنلاین رایگان

معرفی بازی انلاین

ارسال شده توسط masod در آگوست - 16 - 2018 0 دیدگاه

Zombie Anarchy

بازی Zombie Anarchy قبل از انتشارش سر و صدای زیادی به پا کرد. شاید هم توقع زیاد کاربران از Gameloft و ارائه یک بازی استراتژیک و مهیج، باعث شد بلافاصله پس از انتشار، تعداد زیادی از کاربران را به دانلود Zombie Anarchy ترغیب کند.

در این بازی شما به غیر از زامبی‎های عزیز با بازماندگان دیگر هم در جنگ هستید! باید برای بقا بجنگید و هنر زنده ماندن را فرا گیرید. نبردی در برابر زندگی و زامبی‎های بی‎احساس که شما را به مبارزی حرفه‎ای تبدیل خواهد کرد.
در بازی Zombie Anarchy اردوگاه خود را بنا کنید و در عین حفاظت از اردوگاهتان، با افراد بازمانده به دنبال کمپ‎های دیگر بگردید و منابع آنها را بررسی نمایید. توجه داشته باشید، هر بازمانده توانایی‌های منحصر به فرد خود را دارد!
نکته‌ای که در بازی Zombie Anarchy نسبت به دیگر بازی‌ها قابل توجه می‌باشد؛ این است که شما منابع را به سختی به دست خواهید آورد. در این آخرالزمان این منابع برای دشمنان شما بسیار ارزش دارد و هر کاری برای بدست آوردن آنها می کنند!

تنوع مراحل و تجربه کاربری با توجه به موضوع، شاید یکی از دلایل مهمی باشد که این بازی را در لیست بهترین بازی‎ های استراتژیک 2016 آورده‎ایم.
ماموریت‌ها و مراحل مختلفی به غیر از مبارزه‌های رو در رو در این بازی برای شما در نظر گرفته شده است. برای هر کدام از آنها باید استراتژی خاصی را به کار گیرید. در این میان باید مکان‌های مختلف را از زامبی‌ها پاکسازی کنید.

با پاکسازی‌ و جنگ‎های مداوم، به سلاح‌ها و مواد منفجره جدید دسترسی پیدا خواهید کرد که می‌توانند کمک بزرگی برای شما و کمپ‌تان باشند.
در آپدیت آخر بازی Zombie Anarchy عملکرد بازی بهبود یافته و مسائل مربوط به بارگذاری و قطع ارتباط رفع شده است.

دسته بندی ها : معرفی بازی

دیدگاه خود را بنویسید


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

جستجو

مطالب محبوب

بازی اندرویدی Asphalt 8: Airborne

[caption id="attachment_414" align="alignnone" width="300"] بازی اندرویدی Asphalt 8: Airborne[/caption] بی‌شک بازی ...

‌Travian

[caption id="attachment_488" align="alignnone" width="300"] ‌Travian[/caption] بهترین بازی آنلاین کامپیوتری تراویان ‌Travian تراویان ...

Marvel Contest of Champions

[caption id="attachment_493" align="alignnone" width="300"] Marvel Contest of Champions[/caption] Marvel Contest of ...

Rooster Wars

[caption id="attachment_498" align="alignnone" width="300"] Rooster Wars[/caption] خروس جنگی بازی آنلاین بسیار ...

Darkness Reborn

[caption id="attachment_504" align="alignnone" width="300"] Darkness Reborn[/caption] بازی Darkness Reborn همان نسخه ...

حامیان