بازی های آنلاین رایگان

معرفی بازی انلاین

ارسال شده توسط masod در اکتبر - 7 - 2018 0 دیدگاه

((My FC ((Manage My Football

وقتی که قصد دارید بازی مربی گری انلاین را تجربه کنید، در حقیقت تصمیم می گیرید که یک تیم فوتبال مجازی برای خود تشکیل دهید و به مدیریت آن بپردازید. شاید نتوانید در دنیای واقعی مربی گری را تجربه کنید چرا که کار هر کسی نیست اما به کمک اینترنت و این بازی و یک دستگاه رایانه، می توانید مربی گری خود را امتحان کنید.

در این بازی، امکانات متعددی در اختیار تان قرار می گیرد که به شما کمک می کند بتوانید تیم را هدایت کنید و به بهترین شکل مربی گری کنید.

وظیفه شما هدایت تیم تا رسیدن به جام قهرمانی است.

برای تجربه این بازی و مدیریت و هدایت آن باید در سایت آن ثبت نام کنید. این ثبت نام رایگان است. البته باید اطلاعات دیگری جز نام خود را وارد کنید که این اطلاعات شامل موارد زیر است:

نام مربی
نام تیم
کشور
شهر
آدرس کامل پستی
شماره ی تماس
در صورتی که شما بتوانید تیم خود را قهرمان کنید، با شماره تماس شما تماس گرفته می شود، و مقدمات اهدا هدیه بزرگ سایت به شما چیده می شود.

یکی از ویژگی های جالبی که در تجربه این بازی کسب کردم، این بود که این بازی به شما اجازه می دهد تیم بانوان تشکیل دهید و به رقابت بپردازید. قدرت تیم بانوان چیزی از تیم مردان کم ندارد و اتفاقا چالشی تر است و هیجان انگیز تر!

گیم پلی این بازی، به گونه ای است که کارهایی که برای تیم انجام می دهید می تواند تیم را در پیش برد هدف خود و موفقیت، مورد تاثیر قرار دهد اما تا حدودی هم مثل تمام بازی هایی مثل تراویان و بایت فایت، نتایج این بازی به شانس بستگی دارد. البته بهتر است بگوییم نتیجه تصادفی تا شانس! چون معتقدم شانس در دنیا وجود ندارد.
امکانات این بازی انلاین کامپیوتری شامل موارد زیر می شود:

خرید ورزشگاه
پزشک تیم
بدنساز تیم
خرید بازیکن

دسته بندی ها : معرفی بازی

دیدگاه خود را بنویسید


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

جستجو

مطالب محبوب

بازی اندرویدی Exploding Kittens

[caption id="attachment_431" align="alignnone" width="300"] بازی اندرویدی Exploding Kittens[/caption] بازی Exploding Kittens ...

Rooster Wars

[caption id="attachment_498" align="alignnone" width="300"] Rooster Wars[/caption] خروس جنگی بازی آنلاین بسیار ...

Darkness Reborn

[caption id="attachment_504" align="alignnone" width="300"] Darkness Reborn[/caption] بازی Darkness Reborn همان نسخه ...

Hay Day

[caption id="attachment_509" align="alignnone" width="300"] Hay Day[/caption] استودیوی Supercell را تقریبا تمامی ...

Rival Knights

[caption id="attachment_514" align="alignnone" width="284"] Rival Knights[/caption] Rival Nights بازی خلاقانه و ...

حامیان