بازی های آنلاین رایگان

معرفی بازی انلاین

ارسال شده توسط masod در اکتبر - 7 - 2018 0 دیدگاه

‌Travian

بهترین بازی آنلاین کامپیوتری تراویان ‌Travian
تراویان یکی از بازی های کامپیوتری انلاین است که به دلیل واقع گرایانه بودنش، بیش از هر چیز دیگر، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این طرفداری در سراسر دنیا کشیده شده و پایش به ایران هم رسیده است.

هر چند سرور های این بازی ایرانی نیستند، اما بیش از ۹۰ درصد از کاربران این بازی، ایرانی هستند. درست به همین دلیل سرور های فارسی سازی شده نیز برای این بازی تشکیل شده تا ایرانی ها حسابی از تجربه آن لذت ببرند.

داستان این بازی، نبردی است که میان کشاورزان و انسان های حومه شهر رخ می دهد و ما را به دوران و قرونی می برد که دعواها قبیله ای بود و جنگ ها آسان و نرم و در محدوده های کوچک.

اگر به دنبال تجربه یک زندگی واقعی قدیمی و نبرد های مردم قدیم هستید این بازی را از دست ندهید. این بازی در واقع داستانی واقعی از زندگی تمام مردم دنیا در قرن ها قبل است.

اما روال این بازی آنلاین کامپیوتری به این گونه است که سرمایه ای اولیه به عنوان یک دهکده به شما داده می شود. وظیفه شما به عنوان خان در این دهکده این است که سعی کنید به پیشرفت آن کمک کنید. در اطراف این دهکده دشمنانی وجود دارند که اگر شما آن ها را تارو مار کنید و منابع را از دست آن ها آزاد کنید می توانید موفقیت دهکده خود و پیشرفت آن را جشن بگیرید.

البته برای این کار باید تلاش کنید چرا که دیگر بازیکنان، که در این بازی آنلاین شبکه ای حضور دارند، اجازه این کار را به شما نمی دهند.

دسته بندی ها : معرفی بازی

دیدگاه خود را بنویسید


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

جستجو

مطالب محبوب

بازی اندرویدی Exploding Kittens

[caption id="attachment_431" align="alignnone" width="300"] بازی اندرویدی Exploding Kittens[/caption] بازی Exploding Kittens ...

Rooster Wars

[caption id="attachment_498" align="alignnone" width="300"] Rooster Wars[/caption] خروس جنگی بازی آنلاین بسیار ...

Darkness Reborn

[caption id="attachment_504" align="alignnone" width="300"] Darkness Reborn[/caption] بازی Darkness Reborn همان نسخه ...

Hay Day

[caption id="attachment_509" align="alignnone" width="300"] Hay Day[/caption] استودیوی Supercell را تقریبا تمامی ...

Rival Knights

[caption id="attachment_514" align="alignnone" width="284"] Rival Knights[/caption] Rival Nights بازی خلاقانه و ...

حامیان